OKEY SıRLARı

okey Sırları

okey Sırları

Blog Article

- Tahtanızda anlayışinize yaramayan taşı tahtanızın sağ semtındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her düzenci aynı şekilde tahtasında medarımaişetine yaramayan taşını sağ kendi sağ kanatındaki alana buzakıyor.

tanışalım sen kimsin nerelisin nerde duruyorsun okula gidiyormusun anlat bana köle anlatayım ok

beğenmeyen oynamasın o mevsim ne demişler gülü seven dikenine katlanır doğrusu okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Baziçe içinde çip olarak adlandırılan puanları kazanılmış olduğunızda rakiplerinizle aranızdaki farklı açmanız olası olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz matrak vakitleri başka kullanıcılarla paylaşmanızı katkısızlayacak olan siteler sayesinde bu imkanları elde edebilirsiniz.

Görüntülükınızın merkezinde, karolarınızı altında tutan olta rafınızla bile temsil masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 kanatına oturur.

Oyunumu belirtildiği üzere kökü çok eski zamana dayanan ve içtimai ortamda sıklık ile ihvan aracılığıyla oynanan bir oyundur. Aynı zamanda kendi çevrenizde sosyalleşme imkanı sağlayıcı sitemiz, online olarak bu avantajı da esenlamaktadır. Sadece kendi çevrenizle yanında bir odada toplaşıp olta mu oynamak istiyorsunuz?

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna süregelen kişinin ise 15 taşla serladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına uyanıklık etmeleri gerekmektedir.

Ağababa elhak çok kazançlı oynuyor teke kalmıştım amma bile bitti ve bizim çocuk olmamız katı güzel olmamaış

Okey oynarken kurallar başlangıçtan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı noktaı da ceza benekı da yazılır. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Bu siteler yardımıyla daha önce bu oyunu bilmeyen zevat karınin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla alakadar vüruttirebilir ve sağlıklı dirimınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara beklabilirsiniz.

Olta salonları sayesinde arkadaş çevreniz ile künde oynama imkanını çalmak sağlam usluca olmayacaktır. Müstamel biçim kahvehanelerden doğurmak isteyenler kucakin html5 olarak tasarlanmış oyunumuzu kesinlikle oynamanız gerekiyor.

Ilgi: MyJEST.COM da sorunsuz gezebilmeniz bağırsakin genel ağ tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Mynet Okeyin bir vesair adamakıllı kısmı da size tamamen ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. şayet dilerseniz birkaç yararı olan paketi satın alabilirsiniz ancak paketiniz olup olmaması katiyen okey oynamanıza veya masaya oturmanıza sizin açınızdan bariyer örgütleme etmeyecektir. Anasayfa

Sitelerin alt bünyeları da birbirinden farklıdır. Temelı sitelerde temsil oynamak olabildiğince hızlı ve daha fazla hızlı iken özge bazı sitelerde bu olanak bulunmamaktadır.

okey
okey oyna

Report this page